Zapošljavanje

Na ovoj stranici možete vidjeti sve vezano uz natječaje za radna mjesta

u Poljoprivrednoj školi, Zagreb

izbor po natječaju

Autor: Elizabet Sobota, 19. 2. 2018. 11:06

Na radno mjesto natavnika strukovnih predmeta, određeno puno radno vrijeme izabrana je DANIJELA JURKOVIĆ

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO NASTAVNIKA STRUKOVNIH PREDMETA

Autor: Elizabet Sobota, 5. 2. 2018. 14:12

Kandidati koji se prijavljuju na natječaj za nastavnika strukovnih predmeta, određeno puno radno vrijeme,  uz kadrovske uvjete za zasnivanje radnog odnosa: dipl. ing. agronomije – bilinogojstvo usmjerenje vrtlarstvo odnosno mag. ing. hortikulture usmjerenje ukrasno bilje i opće uvjete sukladno općim propisima o radu, moraju ispunjavati i posebne uvjete sukladno članku 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu kandidati moraju dostaviti i životopis, presliku diplome, presliku potvrde o stečenim pedagoškim kompetencija za nenastavnička zanimanja, presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu ukoliko su isti položili, elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, te uvjerenje o nekažnjavanju sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prijava sa svom traženom dokumentacijom isključivo se dostavlja na adresu Poljoprivredna škola, Zagreb, Gjure Prejca 2.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za primanje prijava je 8 dana od objave natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

U Zagrebu, 05. veljače   2018.

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO NASTAVNIKA BIOLOGIJE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Elizabet Sobota, 19. 1. 2018. 09:18

ODABIR KANDIDATA PO NATJEČAJU

Autor: Elizabet Sobota, 15. 1. 2018. 09:14

Po natječaju za radno mjesto nastavnika neodređeno nepuno radno vrijeme TURIZMA i MARKETING izabrana je VJENCESLAVA KATARINA REMENAR.

Po natječaju za radno mjesto nastavnika strukovnih predmeta iz područja poljoprivrede na određeno puno radno vrijeme izabran je HRVOJE SMRKULJ.