Zapošljavanje

Na ovoj stranici možete vidjeti sve vezano uz natječaje za radna mjesta

u Poljoprivrednoj školi, Zagreb

OBAVIJEST O REZULTATU NATJEČAJA

Autor: Elizabet Sobota, 4. 9. 2017. 14:24

1. Nastavnik/ca strukovnih predmeta poljoprivrede, 1 izvršitelj puno neodređeno radno vrijeme: SANJA LUBINA , dipl. ing. agronomije - vrtlarstva i oblikovanja pejzaža, sa stečenim pedagoškim kompetencijama

OBAVIJEST O REZULTATU NATJEČAJA

Autor: Elizabet Sobota, 31. 8. 2017. 10:07

1. Nastavnik hrvatskog jezika puno radno vrijeme, određeno - izabran je dr. sc. TOMISLAV ČUŽIĆ

2. Stručni suradnik knjižničar, puno radno vrijeme, određeno - izabrana je DUNJA JEREB, magistra informacijske znanosti i magistra bibliotekarstva s stečenim pedagoškim kompetencijama i položenim stručnim ispitom

nastavnik matematike

Autor: Elizabet Sobota, 28. 8. 2017. 14:34

NASTAVNIK/CA MATEMATIKE

Na neodređeno radno vrijeme: 8 sati tjedno

Natječaj vrijedi od: 28.8.2017 do: 5.9.2017

Kandidati koji se prijavljuju na natječaj za nastavnika/cu matematike nepuno radno vrijeme 4 sata nastave ukupno 8 sati tjedno, uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu, moraju ispunjavati i posebne uvjete sukladno članku 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.
Uz prijavu kandidati moraju dostaviti i životopis, presliku diplome, presliku potvrde o stečenim pedagoškim kompetencija za nenastavnička zanimanja, presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu ukoliko su isti položili, elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, te uvjerenje o nekažnjavanju sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.
Prijava sa svom traženom dokumentacijom dostavlja na adresu Poljoprivredna škola, Zagreb, Gjure Prejca 2.
Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Rok za primanje prijava je 8 dana.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

PONIŠTENJE NATJEČAJA ZA NASTAVNIKA STRUKOVNIH PREDMETA

Autor: Elizabet Sobota, 21. 8. 2017. 14:58

PONIŠTENJE NATJEČAJA

Zbog pogrešno objavljenog natječaja u Biltenu 50 Zavoda za zapošljavanje poništava se natječaj za nastavnika strukovnih predmeta poljoprivrede.

Novi natječaj bit će objavljen na stranicama Škole i Zavoda za zapošljavanje