« Listopad 2018 »

Ukupno: 220651

Naša škola neprestano sudjeluje u raznim projektima s ciljem podizanja kvalitete obrazovanja naših učenika

Nastavak suradnje s MFR Plabennec- Pludaniel iz Francuske
Autor: Đurđa Šmajgl, 27. 2. 2014.

Direktor francuske poljoprivredne škole MFR Plabennec-Ploudaniel gospodin Gérard Gallais  i profesorica Geraldine Le Cocq bili su gosti naše škole 25. veljače 2014. godine.

Cilj ovog susreta bio je unaprijediti dosadašnju suradnju između škola s naglaskom na mobilnost i stručno usavršavanje naših i francuskih učenika.

U travnju ove godine dvojica francuskih učenika dolaze na stručnu praksu koju će im organizirati Poljoprivredna škola. Domaćini će im biti  Igor Matić i Jakov Mandić tehničari vrtlari iz 2.B razrednog odijela koji će ih ugostiti u svojim domovima.

Ravnateljica mr.sc. Marica Berdik dogovorila je s gospodinom Gerardom  Gallais uvjete vezane uz boravak naših učenika Igora Matića i Jakova Mandića u Francuskoj koji će uslijediti u travnju slijedeće godine.

Bit će to sjajna prilika da naši tehničari vrtlari unaprijede svoje vještine u priznatoj francuskoj školi hortikulture, upoznaju ljepote Bretagne i razviju nova prijateljstva.

Pripremio: Ivica Marinić, dipl.ing.