> Propisi
Zakoni i propisi

Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka, a s obzirom na zaštitu podataka učenika kao maloljetnih osoba, Poljoprivredna škola, Zagreb,  na svojim web stranicama objavljuje sljedeće podatke o učenicima:

U svim objavama službenih dokumenata (Kurikulum, Godišnji plan i program) i člancima o događanjima u školi, sudjelovanju u projektima, rezultatima natjecanja u znanju i sportskim natjecanjima, Škola bez pisane dozvole roditelja,  ne objavljuje podatke o učeniku kao ni fotografije učenika.