Slobodne aktivnosti
Mnogobrojne su i izvanškolske aktivnosti.
Oni koji imaju glumačkog dara uključeni su u dramsko – recitatorsku grupu “Opomena pred isključenje” koja uspješno sudjeluje i na natjecanju “Lidrano”.
“Mladi crvenokrižaši” postoje u našoj školi već sedam godina i također su prisutni na raznim natjecanjima iz tog područja.
Natjecanje iz matematike “Klokan bez granica” oduševljava i sudionike, ali i njihove roditelje i profesore.
A tu su i natjecanja iz povijesti i informatike.
Sudjelovali smo već tri puta na međunarodnom kvizu Time day pod pokroviteljstvom UN.
Osim toga, u učeničkoj zadruzi “Pušlek” učenici mogu iskoristiti svoje slobodno vrijeme za učenje i ovladavanje praktičnim znanjima iz nenastavnih područja.