> Upisi
UPISI

Sve novosti vezane uz upise u I. razred srednje škole možete naći na  mrežnoj stranici Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole.

ZANIMANJA

U Poljoprivrednoj školi, Zagreb  možete odabrati  slijedeća zanimanja:

U četverogodišnjim programima :

U trogodišnjim  programima:

Upisi u 1. razred

DOSTAVA UPISNICA

Autor: Elizabet Sobota, 10. 7. 2017. 12:46

UPISI U PRVI RAZRED

Dostava potpisanih upisnica  i svih dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja Poljoprivredne škole (potvrda školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis: rješenja o pravu na dodatne bodove, te mišljenje Profesionalne orijentacije i Rješenja Gradskog ureda za obrazovanje (županijskog ureda)  o primjerenom obliku školovanja za učenike koji su ostvarili pravi izravnog upisa) bit će u četvrtak 13. srpnja 2017. godine od 13,00 do 18,00 sati i u petak 14. srpnja 2017. godine  od 08,00 do 16,00 sati.

[više]

NATJEČAJ ZA UPIS U PRVI RAZRED ŠKOLSKA GODINA 2017/2018 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Elizabet Sobota, 6. 6. 2017. 13:03

Slikovni rezultat za upisi u školu

Udžbenici 2017./2018. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Đurđa Šmajgl, 1. 6. 2017. 08:00

POPIS UDŽBENIKA I PRIPADAJUĆIH DOPUNSKIH NASTAVNIH SREDSTAVA

ZA ŠK. GOD. 2017./2018.

Autor: Đurđa Šmajgl, 15. 3. 2017. 08:48

Upis u srednju školu 2017.

koju srednju školu upisti je najvažnije pitanje nakon završenog osnovnoškolskog obrazovanja. To je pitanje koje muči većinu osmaša.

Na ovim stranicama možete pronaći sve informacije vezane za upis u srednju 2017. godine. Da bi vam olakšali stresne trenutke pokušati ćemo sistematizirati sve bitne informacije. Također sve bitne datume i sve što vas očekuje u narednim mjesecima možete pronaći i pročitati.

poveznica na web stranicu