POSJET VISOKE DELEGACIJE BOSNE I HERCEGOVINE

Autor: Đurđa Šmajgl, 31. 3. 2017.

Visoka delegacija Bosne i Hercegovine, predvođena ministrima četiriju kantona i Brčko diskrita, posjetila je u srijedu, 29. ožujka 2017. godine našu školu.

Radni sastanaka održan je u sklopu studijskog posjeta čiji je domaćin Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a u suradnji s Institutom za međunarodnu suradnju Njemačkog saveza visokih narodnih škola.

Glavna tema je bilo obrazovanje odraslih. Visoka delegacija je na sastanku upoznata s aktivnostima Poljoprivredne škole u području obrazovanja odraslih, a upoznati su i s EU projektima u kojima je naša škola sudjelovala. U konstruktivnom dijalogu i raspravi dogovorena je suradnja  u obrazovanju i osposobljavanju odraslih.

U završnom dijelu radnog posjeta gosti su obišli  školske praktikume i školski vrt u ugodnom druženju s učenicima i nastavnicima Poljoprivredne škole.