Međunarodno natjecanje učenika cvjećara FLORAART 2016

Autor: Đurđa Šmajgl, 2. 6. 2016.

Naša Anamarija Lugarić osvojila je izvrsno drugo mjesto.

Dana 01.06.2016 u sklopu manifestacije Floraart 2016,održano je natjecanje,učenika srednjih škola iz aranžiranja cvjeća..Natjecanje je međunarodnog karaktera . Osim jedanaest škola iz Hrvatske ,svoje znanje i vještine,pokazale su dvije škole iz Slovenije.

Tema -Aranžman u koktel čaši,bila je skrivena do samog natjecanja.Stoga su pripreme bile zahtjevne,ali je naša Anamarija Lugarić,vješto i kreativno potvrdila da je već sad dobra cvjećarka.Osvojila je izvrsno drugo mjesto.

Nakon nedavno osvojenog prvog mjesta na Državnom prvenstvu,želimo joj puno uspjeha i cvjetnih kreacija  na veselje i ponos svih nas.