Floraart 2016. - radionica "Cvijeće u kosi"

Autor: Đurđa Šmajgl, 6. 6. 2016.

Na cjetnoj radionici pod nazivom "Cvijeće u kosi" koja se održala u sklopu Floraarta 2016. sudjelovale su  učenice naše škole zanimanja  Cvjećar. Uz vodstvo članica sekcije Cvjećara Udruge obrtnika grada Zagreba, učenice 2.e razreda izrađivale su cvjetne ukrase za kosu koristeći, uz cvijeće i niz neobičnih materijala, spužve, žice, perlica. Uz to su pokazale i vještinu izrade cvjetnih buketa.

Atmosfera na radionici bila je opuštena i vesela, a svojom zanimljivošću privukla je i zainteresirane posjetioce.