Dan cvijeća u Novom Jelkovcu

Autor: Đurđa Šmajgl, 29. 4. 2016.

Poljoprivredna škola sudjelovala na manifestaciji

„Dan cvijeća u Novom Jelkovcu“

Dana 23. travnja 2016. godine učenici i nastavnici Poljoprivredne škole sudjelovali su na javno – edukativnoj manifestaciji „Dan cvijeća u Novom Jelkovcu“ koju je organizirala Udruga „Dan po dan“

Učenice trećeg razreda u zanimanju Agrotehničar Petra Kušinec i Dora Bonjevac, članice Učeničke zadruge Pušlek pružale su stručne savjete građanstvu i prodavale presadnice povrća, cvijeća, ljekovitog i začinskog  bilja uzgojenog u našoj školi. Uz naše učenice na manifestaciji su sudjelovali profesori  Ivica Marinić,  Tomislav Mikulčić i suradnik u nastavi Kristijan Košec.

U sklopu manifestaciji održana je likovna radionica na temu „Dan planeta Zemlje“ za djecu,  mlade i osobe s posebnim potrebama koju je vrlo uspješno vodio naš bivši učenik, student Krajobrazne arhitekture Petar Novak.

Pripremio Ivica Marinić, dipl. ing. agr.

više slika pogledajte ovdje