Priznanje za projekt mobilnosti učenika Poljoprivredne škole

Autor: Anita Hmura, 22. 2. 2016.

Agencija za mobilnost i programe EU odabrala je projekt  AGRIOL za primjer dobre prakse  i to objavila na svojoj mrežnoj stranici.

Odabir projekta AGRIOL za primjer dobre prakse veliko je priznanje i poticaj za daljnji internacionalni  razvoj obrazovanja u Poljoprivrednoj školi.

Ovo doživljavamo i kao impuls za sudjelovanje na novim natječajima naše škole u projektima mobilnosti koji će omogućiti stručno usavršavanje učenika i nastavnika diljem Europe.

Stoga zahvaljujemo  Agenciji za mobilnost i programe EU i Odjelu za strukovno obrazovanje što su odabrali upravo naš projekt kao primjer dobre prakse.

AMPEU - primjer dobre prakse

Ivica Marinić, prof - projektni koordinator