Stručno usavršavanje nastavnika i ravnatelja - MS Project

Autor: Anita Hmura, 6. 10. 2015.

Dana 21. i 22. rujna 2015. godine u Poljoprivrednoj školi održana je edukacijska radionica za nastavnike i ravnatelje u o  korištenju programa MS Project.
MS project je  softverski alat namijenjen vođenju projekata i praćenju projektnih aktivnosti metodom  gantograma.

Korištenjem MS projecta,  članovi radne skupine moći će uspoređivati planirano vrijeme i troškove projekta sa stvarnim trajanjem i utrošenim sredstvima, moći će upravljati  kalendarom projekta, upravljati realnim napretkom na projektu i slagati izvještaje o trenutnom stanju na projektu.
Članovi radne skupine moći će stečena znanja koristiti kod izrade inovativnog modula „Menadžment u agroturizmu“ čime će značajno unaprijediti kvalitetu  nastavnog procesa

Na radionici je sudjelovalo 15 članova radne skupine iz Poljoprivredne škole, Ekonomske i turističke škole Daruvar i Poljoprivredne i tehničke škole Opuzen.