Kompetencija za budućnost

Autor: Đurđa Šmajgl, 24. 5. 2015.

ZAGREB –  20. svibnja 2015. godine u Poljoprivrednoj školi u Zagrebu održan je sastanak u okviru  projekta „Kompetencije za budućnost“ .

Na sastanku su sudjelovali predstavnici Poljoprivredne škole,  Srednje škole Ilok , Strukovne škole Vukovar i Agencije za razvoj Vukovarsko-srijemske županije Hrast .

Voditelj projekta Alojzije Suknović, dipl.ing. održao je prezentaciju projekta „Kompetencije za budućnost“ projekta „Kompetencije za budućnost“ upoznavši domaćine s osnovnim elementima projekta.

Nakon toga mr.sc. Marica Berdik ravnateljica Poljoprivredne škole i Ivica Marinić dipl.ing.  predstavili su učeničku zadrugu Pušlek te informirali goste o procedurama vezanim za osnivanja budućih učeničkih zadruga Srednje škole Ilok i Strukovne škole Vukovar te izradi  kurikuluma učeničkih zadruga.

Nakon radnog sastanka predstavnici škole domaćina upoznali su goste s praktikumima u kojima se organizira rad svih sekcija učeničke zadruge Pušlek.