BOŽIĆNA HUMANITARNA MANIFESTACIJA DJECA DJECI

Autor: Đurđa Šmajgl, 13. 12. 2017.

Učenička zadruga „Pušlek“, dana 12.12.2017. godin sudjelovala je na Božićnoj humanitarnoj manifestaciji DJECA DJECI u Kulturnom centru Dubrava u organizaciji Gradske četvrti Gornja Dubrava.

Na okruglom stolu kojeg je tema bila Humanitarne aktivnosti i socijalno poduzetništvo odgojno-obrazovnih ustanova, Mario Mišić, učenik 3.d razreda, smjera Agroturistički tehničar predstavio je aktivnosti naše škole kojima razvijamo i potičemo humanost i poduzetničke vještine učenika.

Poduzetnost i kreativnost naših učenika mogla se vidjeti tijekom cijele manifestacije na humanitarnoj prodajnoj izložbi, gdje smo prodavali proizvode naše učeničke zadruge i polovicu prihoda darovali štićenicima Centra za odgoj i obrazovanje Dubrava.

Pripremila Vilara Pavlović, dipl. ing.