Jesen na AEP-u 2017.

Autor: Đurđa Šmajgl, 16. 10. 2017.

Prekrasni subotnji jesenski dan 14. listopada 2017.  učenici naše škole iskoristili su za sudjelovanje u manifestaciji Jesen na Agroturističkom edukativnom poligonu.

Za ovaj već tradicionalni projektni dan, učenici svih razreda imali su zadatak ukrasiti svoj izložbeni prostor na temu  Jesen stiže dunjo moja. Od ranog jutra užurbanost i ozbiljnost pri realizaciji zadatka ukazivao je da će i ove godine sve prštati od novih originalnih ideja gdje će svi pokušati pokazati sve svoje kompetencije.

Uz puno pjesme i početničke glumačke korake, pa i uz malo plesa druženje je sa uspjehom privedeno kraju. A prosudbena komisija sastavljena od učenika i profesora donijela je sljedeći sud, ocjenjivajući ideju, provedbu ideje i usmenu prezentaciju:

Rang lista

Prosudbena komisija učenika

Prosudbena komisija profesora

Konačni poredak

1.

2.

3d

3.

4.

3d

5.

4d

U individualnoj kategoriji Jesen u pjesmi i prozi prvo mjesto osvojio je učenik Mario Mišić iz 3.d razreda, a Ana Marija Huzanić iz 3.b razreda osvojila je prvo mjesto u kategoriji Jesen u fotografiji.

Čestitamo pobjednicima!

Pripremila: Irina Gomaz, dipl. ing.