15. Državno natjecanje u oranju RH

Autor: Đurđa Šmajgl, 8. 9. 2017.

Dana 2. rujna 2017. sudjelovali smo na

15. Državnom natjecanju u oranju RH

u Kupinečkom Kraljevcu.

Učenici 3.a i 3.b razrednog odjela zanimanja agrotehničar i poljoprivredni tehničar vrtlar, pod vodstvom prof. Lucije Baškarić i prof. Vilare Pavlović, ukrasili su pozornicu jesenskim plodovima i cvijećem za svečano otvorenje manifestacije, na kojoj je dominirao uradak naše učenice Ane Kralj, konj od slame.

Učenici 2.a, 2.b, 2.f, 3.a, 3.b, 3.c, 4.c i 4.d bili su zaduženi za čuvanje parcela na kojima se natjecalo, uočavanje pogrešaka pri natjecanju i prodaju proizvoda učeničke zadruge „Pušlek“

Unatoč kišnom, hladnom i vjetrovitom danu, dobrog i veselog raspoloženja nije nedostajalo.

Pripremila prof. Vilara Pavlović, dipl. ing.