UPISI U PRVI RAZRED Dostava potpisanih upisnica i svih dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja Poljoprivredne škole (potvrda školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis: rješenja o pravu na dodatne bodove, te mišljenje Profesionalne orijentacije i Rješenja Gradskog ureda za obrazovanje (županijskog ureda) o primjerenom obliku školovanja za učenike koji su ostvarili pravo izravnog upisa) bit će u četvrtak 13. srpnja 2017. godine od 13,00 do 18,00 sati i u petak 14. srpnja 2017. godine od 08,00 do 16,00 sati.

Autor: Elizabet Sobota, 10. 7. 2017.

Učenici koji su ostvarili izravan upis također moraju doći na upis.