Povrat besplatnih udžbenika za šk. god. 2016./2017.

Autor: Đurđa Šmajgl, 23. 5. 2017.

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

O POVRATU BESPLATNIH UDŽBENIKA

ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

Učenici završnih razreda udžbenike vraćaju nakon ispita državne mature - u utorak, 27.6.2017. u školsku knjižnicu, od 9 do 13 sati.

Učenici završnih razreda koji pohađaju program dopunskog rada te ga uspješno završe, udžbenike vraćaju 7.6.2017. od 10 do 13 sati u školsku knjižnicu.

Učenici koji će biti upućeni na popravne ispite udžbenike će vratiti po završetku istih.

Učenici od 1. do 3. razreda udžbenike vraćaju zadnji dan nastave, 14.6.2017., po rasporedu koji će biti objavljen naknadno.

Udžbenike je potrebno vratiti u čvrstim vrećicama te na njih napisati RAZRED i izborne predmete koje je učenik pohađao (ENGLESKI ili NJEMAČKI / VJERONAUK ili ETIKA).

Moguće je vratiti isključivo potpune komplete!

Radne bilježnice se ne vraćaju!

Razredne svjedodžbe učenici će moći podići tek uz potvrdu o povratu udžbenika.