50. Sajam cvijeća u Sisku

Autor: Đurđa Šmajgl, 4. 5. 2017.

Dana 3. svibnja 2017. sudjelovali smo

u pripremi jubilarnog 50. Sajma cvijeća u Sisku

učenice 2. i 3. e razrednog odjela zanimanja cvjećar

Tom prilikom učenice 2. i 3. e razrednog odjela zanimanja cvjećar pod vodstvom prof. Tatjane Brkić i prof. Irine Gomaz, ukrasile su "Spačeka" koji je u svom cestovnom  životu putovao čak do Australije.

Ukrašavanje cvijećem i instalacijama od žice proteklo je u vedrom i veselom raspoloženju, a  konačni rezultat bio je ugodno iznenađenje za prolaznike i stanovnike prekrasnog grada Siska.